Litowo baterii słonecznej lamp ulicznych

Litowo baterii słonecznej lamp ulicznych. Litowo baterii słoneczne lampy uliczne, zwane również akumulator litowo-jonowy słoneczne lampy uliczne, litu słoneczne lampy uliczne, litowo-jonowa bateria słoneczne lampy uliczne. Zaletą Lith

Szczegóły produktu

Yangzhou Bright Solar Solutions Co., Ltd jest jedną z wiodących Chiny litowo baterii słonecznej lamp ulicznych producentów i dostawców i jako profesjonalna firma, Posiadamy własne produkcyjnych fabryki, która jest w stanie produkować najlepsze i najnowsze litowo baterii słonecznej ulicy świateł produktów, zapraszamy do zakupu lub hurtownia produktów z nas.

Litowo baterii słonecznej lamp ulicznych.
Litowo baterii słoneczne lampy uliczne, zwane również akumulator litowo-jonowy słoneczne lampy uliczne, litu słoneczne lampy uliczne, litowo-jonowa bateria słoneczne lampy uliczne.

Zaletą litowo baterii słonecznej lamp ulicznych:
A.) Dobry projekt. To jest światło słoneczne ulicy, łączący PV panel z baterii litowych. Energii elektrycznej jest generowany z energii słonecznej przez wysokiej wydajności energii słonecznej paneli Fotowoltaicznych i przechowywane w baterie litowe związane z tyłu panelu. Ten można następnie wykorzystać do zasilania wysokiej jasności LED światła przez około 12 godzin w nocy * 3-4 dni pochmurny pogoda.
B.) Zmniejsza wpływ na środowisko poprzez wykorzystanie baterii litowych
W przeciwieństwie do wspólnych modeli, które wymagane oddzielnie rata prowadzić duże akumulatory litu Solar Light Street jest mały i wyrafinowane, a bezołowiowa konstrukcja zmniejsza jego wpływu na środowisko.
C.) Panel słoneczny, baterie litowe i lampy LED są niski utrzymanie i mają długą żywotność
W przeciwieństwie do wspólnych modeli, które używane baterie kwasowo ołowiowe nowy model jest bardziej przyjazne. Wskaźnik ładowania i rozładowania baterii litowych jest również 1,5 razy akumulatory ołowiowe, pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie energii.
Operacyjne żywotność źródła zasilania baterii litowo jest ponad 10 lat * 4, zmniejszenie utrzymanie kosztuje, taka wymiana baterii, to możliwe. Operacyjne żywotność kolektorów słonecznych jest ponad 20 lat, a dioda 80000 godzin, jeśli działa przez 12 godzin dziennie w 100% ocena, ok. 18 lat.

Główne zastosowania litowo baterii słonecznej lamp ulicznych.
Litowa bateria światło słoneczne ulicy nadaje się do użytku w szkołach, parki, ulice, autostrady, gospodarstwo, krajobrazu, ogród, wokół domu i obiektów publicznych zewnątrz

Niektóre modele litowo baterii słonecznej lamp ulicznych.

Nazwa: Litowo słoneczne lampy uliczne
Model: BRH-L1A
Mające moc: 30W-120W

Nazwa: Litowo słoneczne lampy uliczne
Model: BRH-N5
Mające moc: 30W-120W

Nazwa: Litowo słoneczne lampy uliczne
Model: BRH-N3
Mające moc: 30W-120W

Nazwa: Litowo słoneczne lampy uliczne
Model: BRH-N6
Mające moc: 30W-120W

Nazwa: Litowo słoneczne lampy uliczne
Model: BRT-A1
Mające moc: 30W-120W

Nazwa: Litowo słoneczne lampy uliczne
Model: BRT-A3
Mające moc: 30W-120W

Szanowny Panie lub kierownika zakupów,
Dziękujemy za twój czas czytania naszych baterii litowej słoneczne lampy uliczne ostrożnie, jeśli masz swój własny projekt lub szczegółowe wymagania, możesz wysłać nam wiadomość e-mail.
Także jeśli nie wiesz, projekt, możesz nam powiedzieć do warunków drogowych, takich jak drogi długości, szerokości drogi, ile pasów? Służy on do światła drogowego duże miasta lub światła drogowego małych wsi? Tak, że możemy zaprojektować dla Ciebie.
Również należy poinformować nas jakiego miasta jestes, tak że możemy sprawdzić warunki słoneczne i pogody przed wykonaniem projektów.
Pls wysłać mail do sales@brsolar.net
Jeszcze raz dziękuję za twój czas i nadzieję, że biznes razem na dużych rynkach litowo baterii słonecznej lamp ulicznych.

Zapytanie