Strona główna > Kultura idealna News > Treści

High Power LED Street Lampa chłodzenia rozwiązań

Aug 04, 2015

Decyzja zakładu urządzeń oświetleniowych led w kilku kluczowych technologii, projektowania termicznego jest to bardzo ważne części, ale również ogranicza jego dostęp do jednego z najbardziej powszechnie stosowane techniki. Innymi słowy termiczną bezpośrednio określi LED oświetlenie roślin przewagę wydajności i wady, jak również rzeczywiste zastosowanie można osiągnąć sukces.

High-power LED termalnych rozwiązania

Dioda LED zasilania stanowią LED Lampa fabryki źródła podstawowe blask, obecnie układ elektryczny p światło konwersji efektywności jest niski, tylko 15% ~ 20%, układ fizyczny rozmiar 1 ~ 6125 mm 2, obszar jest małe, gęstość mocy i ciepła jest duży, przez zużycie energii w 80% ~ 85% będzie konwersji dla ciepła i potrzeby był rozprowadzany, i chip temperatury powyżej należy wartości Shi , blask fali zmiennej długości, koloru wystąpił czerwony przeniósł się, będzie prowadził chip się skutecznością świetlną spadła i korzystania z życia zmniejsza, wielu zapytał. W związku z tym do zapewnienia skutecznego wykorzystania high-power LED normalne, rozpraszanie ciepła jest przede wszystkich kluczowych problemów do rozwiązania.

Dwa, żywotność LED skrzyżowania temperatury i strumienia świetlnego,

W oparciu o cechy LED wysokiej mocy, jej temperatury skrzyżowania i strumień świetlny rozmiar, długość życia ma bezpośredniego interesu.

LED układ skrzyżowania Temperatura wzrasta, jego wyjście strumienia świetlnego spadek regularnie, trwałość również wykazuje tendencję spadkową na szybko. W związku z tym zmniejszenie chip jest utrzymana w dozwolonym zakresie doprowadziły najpierw do rozwiązania zagadnienia techniczne.

Po trzecie LED, opakowania, termiczne

Cieplnej projektowania pakiet LED jest określana przez proces produkcji LED. Rysunek 2 przedstawia pakiet LED cieplnej projektowania ogólnego procesu zaliczki, przede wszystkim przez chip termiczną i Projektowanie opakowań. W ten sposób poprzez naukowe i racjonalne projektowanie mogą być zadowalające Przewodnik LED na ciepło i chłodzenie.

Cztery diody pomocnicze rozwiązania chłodzenia

Komercyjnie dostępne LED wysokiej mocy, zbudowany przez jego strugać cieplnej projektowania pakiet jest stałe, stosowania nie można zmienić, dlatego gdy stosowany jako rzeczywiste warunki pracy i warunki pracy, konstrukcji wtórne termalnych rozwiązania potrzebne jest oświetlenie w lampach.