Strona główna > Kultura idealna News > Treści

Światła LED Street modernizacji przepięć w regionach na świecie

Aug 04, 2015

Uliczne LED światło modernizacji przepięć w regionach na świecie, a w ciągu ostatnich kilku lat, koncepcja inteligentnego miasta, jak również powiązane polityki promującej "wysoki fajne" inteligentne lampy następnie pojawią się w głównych miastach.

Hangzhou inteligentny Streetlight wiadomości jakiś czas temu wzbudziła obawy społeczne. Gospodarki miejskiej w Hangzhou Huang Gu Hill Road nie od XI kampusie Uniwersytet Zhejiang zintegrowany pilotażowy projekt inteligentny latarni, celem jest zdobycie miasta Streetlight inteligencji Chengguan równomierny rozkład ważnych węzłów Internetu rzeczy. Zarówno Poznaj ludzi na drodze mogą korzystać z WIFI, telefon komórkowy ładowania podstawowych potrzeb i osiągnięcia jakości oświetlenie efekt kontroli, to jest najlepsze z obu światów.

Oprócz Hangzhou inteligentne ulicznych pretensjonalne wiele miast wdrażają systemy inteligentne oświetlenie uliczne. Tianjin planuje przekształcić wysokiego ciśnienia rtęci światła i wspierać rozwój zielone oświetlenie miasta. Również, zostanie zbudowany w kraju podejmuje inicjatywę w inteligentne lampy uliczne centrum monitorowania, oraz specjalne linie na ulicy świetle kontroli i czas kontrolowane za pomocą kombinacji metod kontroli, na podstawie wschody i zachody słońca razy real-time przechwytywanie zmian odkryty oświetlenie, wysyłane automatycznie włączyć światło, po osiągnięciu zestaw instrukcji Lux.

W Internecie o rzeczy, Internet + wprowadził pojęcie koncepcji inteligentne miasta pełnego, obecnie ma ponad 500 miastach w Chinach do Smart City pilota, planuje zainwestować ponad biliona. Inteligentne oświetlenie uliczne do pierwszej klasy żołnierzy build inteligentne miasta, jego najbardziej pilne zapotrzebowanie.

Tymczasem, Philips, oświetlenie ogólne (GE) i innych tradycyjnych krajowych wiodących przedsiębiorstw w tradycyjne lampy uliczne lub oświetlenia olbrzym, zamieni się w rozwoju inteligentnego światło. Inteligentne oświetlenie jak opłacalne technologii niszowych, dostać na tej samej ulicy z wysokiej Maorysów, było połączenie bez szwu "podwójny zysk". "Wszystkie jednostki gospodarczej, firmy kadry kierowniczej myśleć o oświetlenie w tej okazji jest dopasowanie najwyższy, bo miasto ma dużą liczbę lamp ulicznych, Smart City, jeśli lampy każdy podłączony do Internetu, każdy słup światła staną się inteligentne sieci danych platformy, tworząc sieci ulic." Chen Han, dyrektor generalny GE Oświetlenie w Chinach ma powiedział. GE lighting oraz GE jako całości w przyszłości rozwój firmy koncentrują się na inteligentne oświetlenie uliczne zostanie przekształcony w spółkę inteligentne platformy.