Nowy Pop-słoneczną zielone światła

Jak każdy świadomości oszczędności energii i ochrony środowiska wzrosła, wiele produktów w wartość dla pieniędzy niskiej konsumpcji i oszczędności energii kierunki w rozwoju. Na naszej stronie, a wielu obiektach użyteczności publicznej jak również. Teraz jest popularny za granicą nowe słoneczne przyjaznych lampy uliczne, może być zasilany energią słoneczną i wielki wkład w rozwój oszczędności energii i ochrony środowiska.

Ten nowy przyjaznych lampy LED źródła światła o wysokości 4,5 m, po szczegółowe obliczenia, można spotkać tylko na maksymalnym zakresie oświetlenie potrzeb. Uliczne lampy słoneczne fotowoltaiczne sprzęt, zainstalowane na światło w sposób skośne, każdego urządzenia PV Kandelabr obszar do 1,3 m. Gdy zbyt słoneczny kiedy możesz mieć moc wyjściowa szczytowa ogniw słonecznych jako 165-190Wp.

Każda lampa posiada wbudowane dwa moduły baterii można przechowywać 230 amperogodzinach władzy, może zaspokoić potrzeby oświetlenia wieczorem. Ale aby być na bezpiecznej stronie, nowe światła również podłączony do sieci elektroenergetycznej, można zagwarantować w przypadku deszczowe dni z rzędu nie można uzyskać energii słonecznej, jest nadal w użyciu. Ponadto Wbudowany inteligentny system kontroli, można również obliczyć wschód i zachód słońca razy na rok, tak, że można kontrolować wyłączniki.