Innowacje technologiczne przyspieszenie modernizacji przemysłu energii słonecznej termicznej

Przemysłu energii słonecznej termicznej dzisiaj można powiedzieć że doświadczony "od gorącej wody do ciepła", "od komercyjnych do przemysłowej", "rozproszone do integracji" postępu technologicznego. Wraz z nowinkami technicznymi i przełomów w ciągu najbliższych kilku lat, przemysłu energii słonecznej termicznej ma już "wysokiej temperatury", "wykorzystanie energii przemysłowych" do "słoneczne integracji" warunkach przemysłowych modernizacji.

Wypełnić technologia temperatura 150 ℃

W XXI wieku Chiny wpisuje okres szybkiego rozwoju, dużych firm pojawiły się raz do wytyczania, niskiej konkurencji cenowej przemysłu cyklu, w wyniku czego przed temperatura w słonecznej wszystkie stop na poziomie gorąco. Do 2010 r., 150 ℃ temperatury dzielnicy technologii puste kolektora pełnej próżni zestaw rur próżniowych zestaw gorące urządzenia dostępne, tylko prawdziwe osiągnięcie ma słonecznej aplikacji z gorąco na ciepło zmian, otwarty ma Chłodnictwo ogrzewanie słoneczne i odsalania wody morskiej, i przemysłowych i rolnych z gorących, wiele aplikacji pole, za jednym zamachem stał się słoneczna gorąco przy najważniejszych Milestone--nie tylko może dostarcza gorące , można również sprawność energetyczna produkcji.

W rzeczywistości, w części rdzenia próżniowe kolektory "u władzy", Słonecznego ogrzewania wody doświadczenie Kolektory próżniowe CPC-U i tytanu powłoką "Tytan złota" typowe dla okresu przejściowego. Linuo Grupa pomyślnie rozwijał CPC-U próżniowe Kolektory do 120 ℃ ciepłej wody nie tylko określone dużą skalę inżynierii energii słonecznej ciepłej wody, będzie paliwa, urodził się nastawionej temperatury w techniki cieplnej.

Zintegrowane systemy ogrzewania w przemyśle energetycznym

Era niskiej emisji dwutlenku węgla, stał się jednym z głównych punktów o oszczędzaniu energii, efektywności energetycznej budynku, oszczędzanie energii przemysłowych jest krajowe oszczędności energii redukcji emisji priorytetem. Całkowitego zużycia energii w zużyciu energii przemysłowych zajmuje całe społeczeństwo 70% tło, stosowanie przemysłu energii słonecznej energii cieplnej jest priorytetem i przemysłowych ciepła koncentruje się na rzeczywistość 80-250 ℃ słoneczna firm przed burzą.

Mimo trudności, temperatura CPC oparte na energii słonecznej technologia, scalony rezygnować nowy kocioł system z systemem słoneczne kocioł grzewczy pomyślnie został opracowany jako zaplanowane. Ten zintegrowany zestaw termodynamiczny system oparty na temperaturę w strefie gorącej 5200 metrów kwadratowych, zapisywanie 1156 ton standardowy węgla, dwutlenku węgla 3005 ton, zakończone zasadnicze zmiany w sektorze energetyki słonecznej od mieszkalnych do przemysłowych.

Split idealne połączenie technologii i architektura

W porównaniu do etapów badań energii słonecznej cieplnej wykorzystania technologii, "budynek" jest zanurzane w procesie rozwoju całego. Wiele lat temu, podgrzewacze wody tylko pozostać w fazie cywilnych, więcej niż się rozpoznać zaburzenia spowodowane instalacji energii słonecznej sporów majątkowych, różnorodności architektonicznej, ale także na wyższe wymagania biznesowe podgrzewacz wody.