Odkryty Billboard

Odkryty Billboard: Odkryty billboardy są wplecione w tkankę nasze życie codzienne, a 4 w 5 osób ogłoszenia billboardy i 71% uważa, że billboardy są bardzo skuteczne w osiągnięciu ich z ogłoszenia

Szczegóły produktu

Yangzhou Bright Solar Solutions Co., Ltd jest jedną z wiodących Chiny odkryty billboard producentów i dostawców, i jako profesjonalna firma, Posiadamy własne produkcyjnych fabryki, która jest w stanie produkować najlepsze i najnowsze billboard odkryty produkty, zapraszamy na kupno lub sprzedaż hurtowa produktów od nas.

Odkryty Billboard:
Odkryty billboardy są wplecione w tkankę nasze życie codzienne, a 4 w 5 osób ogłoszenia billboardy i 71% uważa, że billboardy są bardzo skuteczne w ich osiągnięciu z komunikaty reklamowe podczas jazdy.
Ludzie jazdy do pracy i spędzają przeciętnie 10 godzin w swoich samochodach każdego tygodnia. Billboardy mogą dostarczyć bardzo wysoki poziom zasięgu i częstotliwości do kampanii; całej autostrady, autostrad, główne arterie do przedmieść i CBD, itp
Tak wiele duże firmy jak wydawać pieniądze na billboardy promowanie ich nazwę, i możemy zobaczyć te billboardy wszędzie.

Nasze tablice reklamowe w tym:
Dwa boki billboardów; Trzech stron billboardów; Słoneczna billboardy

Zalety BR słonecznej oznaczone odkryty Billboard:
1. siedem lat doświadczenia, jakość gwarantowana. Cała stalowa struktura gwarancje 10 lat żywotności i odporny na wiatr prędkości 150KM/h, przy użyciu standardowego materiału rozmnożeniowego na GB i muszą spełniać lokalne warunki pogodowe
2. Outdoor Format jest całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w sposób modułowy z struktury siatki piłkę śruby; Który umożliwia elastyczność produkcji, proste transportu i magazynowania i łatwiejszy montaż.
3. jesteśmy o silne zdolności do czynienia wszystkie rodzaje stali Billboard aby spełnić Twoje żądanie.
4. Przewodnik instalacji, mamy nasze własne pracowników instalacji, więc może lepiej służyć naszym klientom.

Jeśli chcesz dokonać zakupu, skontaktuj się z nami.

Kilka zdjęć zewnątrz Billboard przy produkcji

Szanowny Panie lub kierownika zakupów,
Dziękujemy za twój czas czytania naszej stronie odkryty Billboard ostrożnie, jeśli masz swój własny projekt lub szczegółowe wymagania, Pls wysłać mail do sales@brsolar.net i powiedz nam odpowiedniej ilości.
Jeszcze raz dziękuję za twój czas i nadzieję, że biznes razem dla rynków wielkim zewnątrz Billboard.

Zapytanie